За допомогою збиральноі лінзи були отримані зображення предмета. При цьому відстань від предмета до

лінзи дорівнює 10 см, а від зображення до лінзи 20 см. Потім предмет віддалілі від лінзи на 5 см. Якою стане відстань від лінзи до зображення.

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Михаил.

Ответ:

12 см

Объяснение:

1/d1+1/f1=1/d2+1/f2;

1/0,1м+1/0,2м=1/0,15м+1/f2;

1/f2=15-20/3;

1/f2=25/3;

f2=3/25м=12 см