Знайдіть шлях який проїхав автобус за 2 хв, якщо його швидкість 72 км/годСРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Бахвалова Кристина.

Відповідь: Дано                            

                    t=2хв=120c                

                    v=72км/год=20м/c

Пояснення: V=l/t

                      l=V*t

                      l=20*120=2400м=2,4км