1. Знайти вагу людини масою 60 кг у ліфті, коли вона:а) стоïть; б) починае рух вгору з прискоренням

0, 2 м/с²; в) рухаючись вгору, гальмує з прискоренням 0, 2 м/с².​

Ответы на вопрос

Отвечает Саргаева Дарима.

Ответ:

Объяснение:

P₀ = m·g = 60·9,8 = 588 Н

P₁ = m·(g + a) = 60·(9,8 + 0,2) = 600 Н

P₂ = m·(g - a) = 60·(9,8 - 0,2) = 576 Н