Який період обертання корби криниці, якщо заєць за одну хвилину зробив 30 обертів


Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

період обертання  це T

t -час

N – кількість обертів за час t.

T=t/N

Одиниці вимірювання в СІ: [T] = c.

1хвилинa=60c

30/60=0/5c