перша космічна швидкість для планети радіусом 5000 км дорівнює 5 км/с визначте прискорення вільного

падіння на поверхні цієї планети​

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

Объяснение:

Дано:

R=5000км=5×10⁶м.

v=5км/с=5000м/с=5×10³м/с

Найти:

g=?

Решение:

g=v²÷R

g=(5×10³)²÷(5×10⁶)=(25×10⁶)/(5×10⁶)=5м/с

Ответ: 5м/с.