Наведіть по одному прикладу рівннянь реакций сполучення у результаті яких утворюється а)барій

гідроксид в) цинк сульфат г)купрум lll нітрат д)ортофосфатна кислот

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанов Макс.

Ответ:

a) BaO+H2O=Ba(OH)2

в)ZnO+SO3=ZnSO4

г)Cu2O3+3N2O5=2Cu(NO3)3

д)P2O5+3H2O=2H3PO4

Объяснение: