5) Автомобіль рухається з швидкістю 60км/год протягом 2год. Потім долає 210км з швидкістю 70км/год.

Яка середня швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Навальный Егор.

Ответ:

66 км/год

Объяснение:

1) 60×2=120(км)

2)210÷70=3(год)

3)(120+210)÷(2+3)=66(км/год)

Отвечает Ливак Ира.

Ответ:

Vсер.=l+l÷t+t

l=V×t l=60×2=120(км)

t=l÷V t=210÷70=3(год)

Vсер.=(120+210)÷(2+3)=55км/год

Відповідь:55км/год

Объяснение:

Все треба робити за записом якій ви вчили.