СРОЧНООО!!!! ПОМОГИТЕ у воду масою 1 кг за температури 40°с впустили пару, температура якої

100°с. теплова рівновага настала за температури 90°с. якою була маса пари​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Мария.

Ответ:

Дано:

m1=1 кг

t1=40°C

t2=100°C

t3=90°C

Знайти: m2

Запишемо рівняння теплового балансу.

Cm1(t3−t1)=m2λ+Cm2(t2−t3) (1)

де C,m1,t3,t1,m2,λ,t2 - відповідно питома теплоємність води, маса води, кінцева температура води, початкова температура води, маса пари, питома теплота конденсації води (те ж саме, що питома теплота пароутворення води), початкова температура пари.

Cm1(t3−t1)=m2(λ+C(t2−t3)) (2)

m2=Cm1(t3−t1)λ+C(t2−t3) (3)

m2=4200∗1∗(90−40)2,4∗106+4200∗(100−90)≈0,086 кг

Відповідь: 86 грамів.

Примітка:

у ваших підручниках можуть бути інші таблиці, тоді підставляйте ваші дані у формулу (3).