у посудину що містить 0.9кг льоду за температури -50°С впустили 240 г водяної пари , температура

якої 100° С. Визнач за якої температури встановилася теплова рівновага якщо весь лід розтанув. Теплоємність посудини знехтуй.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Павел.

Ответ:

54,6°

Объяснение:

t - ?

m₁ = 0.9 кг

t₁ = -50°

m₂ = 0,24 кг

t₂ = 100°

Сл = 2100

Св 4200

Лямбда = 3.3*10^{5}

r = 2.3 *10^{6}

Q₁ =Cлm₁50

Q₂ =Лямда * m₁

Q₃ = rm₂

Q₁+Q₂-Q₃=-160500 - значи для плавления льда понадобиться что б не весь пар конденсировался

Значит

160500 =m₁Cвt

t₃ = \frac{160500}{0.9*4200}

t₃ = 42.5° - будет пар когда пар конденсирується

и осталось смешать 2 води

Q₄ = m₁Cв(t-42.5)

Q₅ =- m₂Cвt(100-t)

Q₄ = Q₅

t =  m₁Cвt- m₁Cв42.5 = m₂Cв100-m₂Cвt)

t =\frac{m₂Cв100 +m₁Cв42.5}{m₁Cв+m₂Cв}

t=54,6°