ДАЮ 60 БАЛІВ! Дуже важливо!!!!!!З одного й того ж матеріалу виготовили три кулі об'ємом 15см³,90см³

і 120см³.Маса першої кулі 18г.Яка маса другої і першої куль?

Ответы на вопрос

Отвечает Вялов Владислав.

Оскільки матеріал, з якого виготовлені кулі, однаковий, то, опираючись на формулу m = pV, їх маси відносяться одна до одної так само, як і їхні об'єми, тоді маса другої кулі дорівнює (90 / 15) * 18 = 108 (г), а третьої- (120 / 15) * 18 = 144 (г).