4. Відомо, що вентилятор мікропроцесора персонального комп'ютера обертається з частотою 3600

об/хв. Яким є період обертання точок лопатей вентилятора?

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибулин Артём.

Ответ:

T = t/N = 1/n = 1/60 (Гц (об/с)) = 0.016(6) с