Яка вага людини масою 70кг, яка рухається з прискоренням 3м/с2 вертикально вверх. g=10м/с2?

а)910Н б)1кН в)700Н г)300Н

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Анастасия.

Ответ:

а) 910 Н

Объяснение:

m=70 кг    a=3 м/с²     P=?

===

P-m*g=m*a

P=m*(g+a)=70*(10+3)=910 H

=========================