5. Тіло здійснює гармонічне коливання за законом х = 20sinnt. Ви значити амплітуду, період

коливання і частоту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бергер Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

x(t) = 20·sin (π·t)

___________

Xmax - ?

T - ?

ν - ?

Общее уравнение колебаний:

x(t) = Xmax·sin (ω·t)

Амплитуда:

Xmax = 20  

Циклическая частота:

ω = π c⁻¹

Период:

T = 2π / ω = 2π / π = 2 с

Частота:

ν = 1/T = 1/2 = 0,5 Гн