Яку відстань пропливе акула за 10хв якщо її швидкість 36 км за год


Ответы на вопрос

Отвечает Золотарева Катя.

Ответ:

10 мин = 600 сек

36 км/ч = 36/3.6 = 10 м/с

S = v*t = 10*600 = 6000 м = 6 км