Визначте довжину механічної хвилі, яка поширюється у просторі зі швидкістю 10 м/с з частотою 2гц


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаревич Ева.

Ответ:

5 м

Объяснение:

u=10 м/с     v=2 Гц     λ=?

===

λ=u/v=10/2=5 м

=======================