Потяг через 10 с після початку руху набрав швидкість 0,6 м/с. Через який час після початку руху

швидкість потяга дорівнюватиме 3 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубь Алина.

Відповідь: 50 с

Пояснення:V = V₀ + at, при V₀ = 0,  V = at

a = V/t = 0,6/10 = 0,06 м/сек²

t = V/a = 3/0,06 = 50 cек