1. В якому з наведених випадків тіло можна вважати матеріальною точкою? а) При обчисленні тиску

трактора на грунт; б) при визначенні періоду обертання Землі навколо Сонця; в) при стикуванні двох космічних кораблів; г) під час описування руху фігуриста, який виконує стрибок. 2. У вагоні пасажирського потяга, який рухається, на столі лежить книга. Відносно яких тіл вона перебуває в спокої? а) Стола; б) рейок; в) пасажира; г) платформи. 3. Який із зазначених видів руху можна вважати рівномірним? а) Відбувається гальмування потяга; б) літак злітає; в) пасажир спускається ескалатором метро. 4. Пасажирський потяг, рухаючись рівномірно, за 20 хв пройшов шлях 30 км. Визнач швидкість руху потяга. а) 10 м/с; б) 15 м/с; в) 25 м/с. 5. Протягом 10 с автомобіль рухався прямолінійно з прискоренням 0,5 м/с 2 і набрав швидкості 20 м/с. Яка початкова швидкість автомобіля? а) 20 м/с; б) 10 м/с; в) 15 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Алина.

Ответ:

Объяснение:

1. В якому з наведених випадків тіло можна вважати матеріальноюточкою?

б) при визначенні періоду обертання Землі навколо Сонця

2. У вагоні пасажирського потяга, який рухається, на столі лежить книга.

Відносно яких тіл вона перебуває в спокої?

а) Стола;  в) пасажира;

3. Який із зазначених видів руху можна вважати рівномірним?

в) пасажир спускається ескалатором метро.

4. Пасажирський потяг, рухаючись рівномірно, за 20 хв пройшов шлях 30 км.

Визнач швидкість руху потяга.

в) 25 м/с.

5. Протягом 10 с автомобіль рухався прямолінійно з прискоренням 0,5 м/с 2 і

набрав швидкості 20 м/с. Яка початкова швидкість автомобіля?

V - а*t = Vo = 20 - 0.5*10 = 15 м/с

в) 15 м/с.