Срочно!!! Брусок масою 0,3кг рівномірно тягнуть по горизонтальній поверхні за допомогою

динамометра, який показує 0,6 Н. Обчисліть коефіцієнт тертя ковзання..

Ответы на вопрос

Отвечает Петрякова Ангелина.

Ответ:

0,2

μ=F/mg=0,6/(0,3*10)=0,2(находим по формуле F=μmg)