Пес, що біжить зі швидкістю 9 м/с масою 36 кг знизив швидкість бігу до 8 м/с. Як змінилась його

кінетична енергія і на скільки ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самосейко Егор.

Ответ: 306Дж

Объяснение:

Дано:

m=36кг

V1=9м/с

V2=8м/с

---------------

ΔЕк-?

ΔЕк=Ек1-Ек2=mV1²/2-mV2²/2=m/2(V1²-V2²)=36/2(9²-8²)=306Дж