Ядро атома певного елемента має електричний заряд 3, 2 - 10 -18кл Введіть хімічний символ цього

елементу.

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

,Ответ:

Ca ( кальций)

Объяснение:

Найдем номер элемента в таблице Менделеева:

N=q/e=3,2*10^-18/1,6*10^-19=20

Ответ: кальций