Яка кінетична енергія тіла, яке рухається зі швидкістю 3м/с та має масу 2кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Кумаева Эсма.

Ответ:

Q=(E1+E2)−E                 Q=(14,4+1,8)−10,8=5,4 Дж

Объяснение: