Конденсатор ємністю 6 мкФ , заряджений до напруги 127 В , з’єднали паралельно з конденсатором,

ємність якого 4мкФ , а напруга на його обкладках 220 В. Визначте ємність батареї та напругу на затискачах​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Маша.

Відповідь:

C∑=10мкФ    U∑=164.2V

Пояснення:

U=Q/C           Q=C*U

U∑=C1*U1+C2*U2/C1+C2⇒6*127+4*220/6+4=762+880/10=164.2