Два однакових заряди в повітрі знаходяться на відстані 13 см силою 4 м Н . Визначте величину заряду​


Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

Ответ:

54нКл

Объяснение:

З формули закону Кулона:

F=k*q^2/e*r^2. (F-сила=4*10^(-5)H, k -постійний коефіцієнт=9*10^9H*м^2 / Кл^2, q - модулі зарядів,

е (эпсилон) - діелектрична проникність, r - відстань між зарядами = 9 * 10 ^ (-2) м) виразимо q.

q=корінь квадратний з F*e*r^2/k. винесемо r^2 з-під кореня

q=r*кор. кв. з F*e/k.

q=9*10^(-2)*кор. кв. з 4 * 10 ^ (-5) * 81 / 9 * 10 ^ 9 = 54 * 10 ^ (-9) Кл. (q1 = q2 = 54нКл)