Об'єм картоплини 25см, а іі маса 29 г. Чому дорівнює густина картоплі в кг/м и в r/CM ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Стародубцева Арина.

Объяснение:

Дано

V=25 см³= 2,5×10`⁵м³

m=29 г = 0,029 кг/м³

Найти

р=?

Решение

m=V×p

p=m÷V

p=29÷25= 1,16 г/см³

р=0,029÷(2,5×10`⁵) = 1160 кг/м³

Ответ: 1,16 г/см³; 1160 кг/м³.