Ємність конденсатора рівна 5 мкФ, його заряд становить 0,001 Кл. Визначити напругу на обкладках

конденсатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Стацунов Вадим.

Дано:

C=5 мкФ=5×10^-6 Ф

q=0,001 Кл

U-?

Решение:

C=q/U => U=q/C=0,001/5×10^-6=200 В

Ответ:U=200 В.