Чому дорівнює опір 7,2 км мідного дроту перерізом 85 мм². Питомий опір міді 0,017 Ом мм²/м (1,44Ом)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шеремета Альона.

Ответ: 1,48 Ом

Объяснение:

Дано:

l=7,2км=7200м

S=85мм²

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

--------------------------

R-?

R=ρl/S=0,0175*7200/85=1,48 Ом