Залежність швидкості від часу має вигляд Ux = 2+0.2t. Маса тіла = 500 кг. Визначити силу, яка діє

на тіло​

Ответы на вопрос

Отвечает Резанов Дима.

Ответ:

Из уравнения ускорение=0,2

F=m*a=500*0,2=100H