альдегід масою 0,88г прореагував з амоніачним розчином аргентум(І) оксиду, при цьому утворилося

срібло масою 4.32г. Укажіть назву альдегіду, що вступив в реакцію.

Ответы на вопрос

Отвечает Нуракынова Альбина.

Ответ:

CH3COH

Объяснение:

                                                                         0.04

CxHyCOH + 2Ag[NH3]2OH - CxHyCOOH + 2Ag + 4NH3 + H2O

       1                                                                   2

v(Ag) = 4.32/108 = 0.04

v(CxHyCOH) = 2v(Ag) => v(CxHyCOH)= 0.02

M(CxH2х+1COH) = 0.88/0.02 =44

делаем уравнение

12x + 2x + 1 + 29 = 44

14x = 14

x=1 => CH3COH(метаналь)