3 літака без початкової швидкості скинули два вантажі, при цьому, другий на 1 с пiзнiше першого.

Визначити відстань між грузами через 2 та 4 с після початку руху першого вантажа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

Відповідь: 15 м        35 м

Пояснення:


Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

через 2 с перший вантаж пролетить 9,8 * 4/2=19,6 м

за цей час другий вантаж пролетів 9,8 / 2=4,9

19,6-4,9=14,7 м

за 4 сек перший пролетить 9,8*16/2=9,8*8=78,4 м

другий вантаж 9,8 * 9/2=44,1

78,4-44,1=34,3 м

Объяснение: