визначте час,за який екскаватор потужністю 8,5кВт здійснив роботу 2,975МДж Відповідь подати в

хвилинах з секундами ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Полина.

Відповідь:

за формулою P=\frac{A}{t}

t=\frac{A}{P}

P=8500Bт

A=2975000Дж

t=2975000/8500=350c=5хв50с