Швидкість автомобіля маса якого 4т, за 10с збільшилась з 18км/год до 36км/год. Визначте силу, що

діяла на автомобіль.

Ответы на вопрос

Отвечает Листиков Миша.

Ответ:

2,222 кН

Объяснение:

F = ma

a - ускорение

a = (36-18)/10 = 18/10 = 1.8 км/сек2

F = 4 000/1.8 = 2222 Н = 2.222 кН