швидкість автомобіля масою 1.5т за 10с збільшилась від 54км/год до 72км/год визначити силу що діяла

на автомобіль та щлях що проїхав автомобіль? Быстрее если можно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Петраш Сергей.

Ответ: 175м; 750Н

Объяснение:

Дано:

m=1,5т=1500кг

Vo=54км/ч=15м/с

V=72км/ч=20м/с

t=10c

-------------------

S-?; F-?

V=Vo+at

a=(V-Vo)/t=(20-15)/10=0,5м/с²

S=Vo*t+at²/2=15*10+0,5*10²/2=175м

F=ma=1500*0,5=750Н