тіло рухається ьак,що його кординати змінюється з часом по закону x=2+3t+0,5t^2 Знайти швидкість

тіла через 20 секунд після початку руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Антипова Алёна.

Ответ:

262

Объяснение:

х = 2+3*20 +0,5 ( 20)^2 = 62 + 0.5*400 = 62 +200 = 262