З яким прискоренням рухається автомобіль, якщо через 20 с його швидкість збільшується від 5 м/с до

15 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Ирина.

Дано:

t=20 с

υ0=5 м/с

υ=15 м/с

a-?

Розв'язання:

ax=υx-υ0x/t

ax=a; υx=υ; υ0x=υ0.

a=υ-υ0/t=15-5/20=0,5 (м/с²)

Відповідь:a=0,5 м/с².