Визначити висоту на яку піднявся альпініст, якщо біля підніжжя гори барометр показує 760 мм рт.

ст., а там, де він перебуває — 710 мм рт. ст. Можете будь ласка вирішити і скинути рішення з повним розв'зкомдаю 20 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Миколаєнко Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Відомо, що атмосферний тиск змінюється на 12 мм рт ст на кожні 100м.

Тому, знаходимо різницю: 760-710=50 мм рт ст.

створюємо пропорцію: 50 мм рт ст - х

                                  12 мм рт ст - 100 м

Х=50*100/12=416.6 м

Висота гори дорівнює 416.6 м