Резистори з опорами 20 Ом і 40 Ом з’єднані паралельно і підключені до джерела з напругою 200 В.

Яка сила струму проходить через кожний резистор? Який загальний опір кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Ева.

Ответ: 10А; 5А; 13.33 Ом

Объяснение:

Дано:

R1=20 Ом

R2=40 Ом

U=200В

---------------

I1-?; I2-?; R-?

I1=U/R1=200/20=10А

I2=U/r2=200/40=5А

R=R1*R2/(R1+R2)=20*40/(20+40)=13.33 Ом