Будь ласка розв'яжіть 2. Даринка варила борщ і кинула у воду картоплину масою 100г. Картоплина

потонула. Потім дівчинка взяла зошит і порахувала архімедову силу, яка діяла на картоплину у воді. Яке отримала Даринка, якщо густина картоплі 1180Kr / (M ^ 3) ? число

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Никита.

Ответ:

0,85H.

Объяснение:

m=0,1кг

р(к)=1180кг/м³

р(в)=1000кг/м³

g=10м/с²

F=p(в)gV=p(в)gm/p(к)=

=1000×10×0,1÷1180==1000÷1180≈0,85H.