Фермер продав на баразі 8 кг сала і 15 кг копченого мяса за 1290 грн. Скільки коштував 1 кг сала й

1 кг копаеного мяса, якщо сало дешевше від мяса на 40 грн за кілограм. Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Маша.

Відповідь:

Нехай 1 кг сала коштує х грн.,тоді 1 кг копченого мяса коштує х+40 грн.,нам відомо,що  фермер продал 8 кг сала и 15 кг копченого мяса,та отримав  1290 грн.

8х+15*(х+40)=1290                                                                                   8х+15х+600=1290                                                                                        23х+600=1290                                                                                               23х=1290-600                                                                                                      23х=690                                                                                                           х=690:23                                                                                                                        х=30 грн. коштує 1 кг сала                                                                             30+40=70 грн. коштує 1 кг копченого мяса                                                       перевіряємо 30*8=240 грн.коштує 8 кг сала...70*15=1050 грн.коштує 15 кг         копченого мяса....240+1050=1290 грн.  

Покрокове пояснення: