!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТЕРМІНОВО 30 БАЛІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сталева куля рухається зі швидкістю 2

м/с, а алюмінієва куля такого самого радіуса - зі швидкістю 6 м/с. Визначте імпульси куль

Ответы на вопрос

Отвечает Фурсеева Настя.

Ответ:

Алюмінієва куля

Объяснение:

p=m*U

Ua = 6 m/c

Uc = 2 м/с

pa = 2700 кг/м3

pc = 7800 кг/м3

Об'єми куль однакові. Va=Vc=V

ma=pa*V

mc=pc*V

pa=pa*V*Ua

pc=pc*V*Uc

pa/pc = (pa*Ua)/(pc*Uc)=(2700*6)/ (7800/2)=1,03

Отже, імпульс алюмінієвої кулі більший за імпульс сталевої кулі.