Сталева куля рухається зі швидкістью 2м/с а алюмінієва куля такого самого радіуса - зі швидкістью

8м/с.яка з куль має більший імпульс у скільки разів? (Рст=2.9Pа)

Ответы на вопрос

Отвечает Мадасова Анна.

Ответ:

Объяснение:

v1=2 m/s

p1=7800 kg/m^3

v2=8 m/s

p2= 2700 m/s               *p- густота

Припустим, что пули имеют одинаковый объем, V=const

m=pV           (V выпадает)

импульс

m1v1=m2v2

p1v1=p2v2

7800*2=2700*8

15600=21600  =>

импульс пули из алюминия больше в 216/156= 1.384 раза