Дві лампи опорами 150 Ом і 100 Ом з'єднали перший раз послідовно, а другий раз - паралельно.

Визначити загальний опір ділянки кола в кожному випадку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьякова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Последовательно

R = 150+100 = 250 ом

Параллельно

1/R = 1/150+1/100

1/R = 10/1500 + 15/1500 = 25/1500= 5/300 = 1/60

R = 60 ом