свинцева куля рухається зі швидкістю 5 м/с а сталева куля такого самого радіусу - зі шв 8м/с Яка з

куль має більший імпульс.(p ст = 7800 кг/м³;х св = 11300кг/м³)

Ответы на вопрос

Отвечает Марозов Макс.

Свинцева куля:

m=p*V=11300V (кг)

p=m*v=11300V*5=56500V (кг·м/с)

Сталева куля:

m=p*V=7800V (кг)

p=m*v=7800V*8=62400V (кг·м/с)

Оскільки радіуси куль рівні, то рівні і їх об'єми. Отже, імпульс сталевої кулі більший