Камінь падає вниз з висоти 100 м. Якою буде його кінетична енергія на висоті 40 м ?


Ответы на вопрос

Отвечает Советова Арайлым.

Eк=mv2/2

У нас нема маси, але є прискорення вільного падіння 10 м в секунду за секунду

тому спочатку 1 с він пролетів 10 м другу 20 третю 30; 30+20+10=60 100-60=40, тоді його швидкість становила 30м/с

тоді Eк=m30м/с2/2 = 450m