За хвилину електричний паяльник виділив 1,5 кДж теплоти. Який електричний опір паяльника (в Ом),

якщо сила струму в ньому дорівнює 2 А? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алабердин Антон.

Ответ:

6,25Ом

Объяснение:

Q=I^2Rt( по закону Джоуля-Ленца)

R=Q/I^2t

1 минута =60 с

R=1500Дж/2^2 А*60с=6,25оМ