Діти грали біля річки у волейбол. Раптом при одній із подач м'яч об'ємом 0,045 м3 потрапив у воду і

швидко почав рухатися. Михайлик кинувся у воду, щоб дістати м'яча. Дайте відповіді на питання та розв'яжіть задачу 1.1 .Які сили діятимуть на м'яч у воді? 1.2 Чому м'яч знаходиться на поверхні води, а не тоне? 1.3 Обчисліть значення виштовхувальної сили, що діє на м'яч, якщо він занурений у воду на 1/3 свого об'єму. ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Беленкевич Саша.

Відповідь: 1. Сила тяжіння і виштовхувальна сила

2. "Густина" м'яча < густини води

3. 150 Н

Пояснення:

V=0,045 м³             Fв=ρgV₁=\frac{1}{3}ρgV

V₁=\frac{1}{3}V                       Fв=\frac{1}{3}·1000·10·0,045=150 Н

ρ=1000 кг/м³

g=10 Н/кг

---------------------

Fв -?