Паралельно амперметру, який має опір 0,15 Ом, увімкнено опір 0,03 Ом. Вкажіть силу струму у колі,

якщо амперметр показує 4 А

Ответы на вопрос

Отвечает Mishkina Vika.

Ответ:

24 А

Объяснение:

I = U/R

U = I*R = 4*0.15 = 0.6 В

1/R = 1/R1 + 1/R2   =>   1/R = 1/0.15 + 1/0.03;   1/R = 40;   R = 0.025 Ом

I = 0.6/0.025 = 24 А