Енергія магнітного поля котушки індуктивністю 0,5 Гн дорівнює 0,25 Дж. Яка сила струму в котушці?

СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Родион.

Відповідь:

W = L*i^2/2

i = √(2W / L) = √ (2*0.25 / 0.5) = √ (0.5 / 0.5) =  1 A

Пояснення:

Знайшла на цьому ж сайті ))