цеглина масою 7кг має енергію 1400Дж. На якій висоті вона знаходиться? очень срочно помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даяна.

Ответ:

Объяснение:

Е = mgh

h = E/mg = 1400/7*10 = 1400/70 = 20 м