ДАЮ 50 БАЛЛОВ пожалуйста решите с обьяснением:( Контейнер масою 125 кг піднімають за допомогою

важеля. На яку висоту було піднято контейнер, якщо на довге плече важеля діяла вертикальна сила 500 Н, а точка прикладання її перемістилася донизу на 3 м? ККД важеля складає 80%?

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

h=0,96

Объяснение:m= 125 кг

F=500H

l= 3 м

ККД = 80%= 0,8

h - ?

------------------------------------------------------

Aповна =Fl = 500×3 = 1500 Дж

ККД = А кор/ А повна

А кор = ККД × А повна

А кор = 0,8 × 1500 = 1200 Дж

А кор = mgh

h = А кор/mg = 1200/ 125×10 = 0,96