За допомогою невагомого важеля піднімають вантаж масою 150 кг.На яку висоту було піднято

вантаж,якщо на довге плече важеля діяла вертикальна сила 450Н,а точка її прикладання перемістилася на 80 см? Тертя відсутнє

Ответы на вопрос

Отвечает Калько Кристина.

Ответ:

h1=0.24m

Объяснение:

m = 150kg

h1=?

F2=450H

h2=80cm=0.8m

F1*h1=F2*h2; F1=mg=150*10=1500H

h1=F2*h2/F1=450*0.8/1500=0.24m